s Pavlínou Ailou Chourovou

Vítejte v portálu Lehkosti bytí

Poznejte vědomě svou duši a žijte 

TADY A TEĎ!

Jak žít v lehkosti?

Je to dlouhá a nelehká cesta plná poznání, zvědomování, vděčnosti, lásky, ale i strachů, vnitřních vzorců, či přesvědčení, které nám brání v tom abychom žili v LEHKOSTI. Proto mám pro vás několik možností, jak vás mohu podpořit na vaši cestě, aby jste došli do vytouženého bodu - ŽIVOT V LEHKOSTI, HOJNOSTI, RADOSTI A LÁSCE 

Obrazy

Mým darem a mou vášní je malování obrazů kamkoliv - na plátno, dřevěné desky, látky, zdi, ale i na kůži! 

Přejete si namalovat tvůj osobní obraz, který si pověsíte na místo, které vídáte každý den, aby vás mohl vést na vaší cestě? Přejete si zvelebit svůj domov malbou na zeď, která může být výzdobou a zútulněním vašeho žití a nebo se může stát vaším energetickým průvodcem? Chcete ozdobit svou kůži malbou na přání? Máte jiné přání, které bych vám mohla namalovat?

A nebo si přejete namalovat si vlastní obraz sám/a?Rituály

Oslavte vědomě přechod do nové části života!

Rituál může být běžný zvyk, který děláte každý den, jako je ranní káva, čištění zubů, mytí vlasů, nebo váš pravidelný čas s partnerem u večerního nápoje. Rituál ale může být i vědomou oslavou, zastavením, událostí, která může být velkým mezníkem ve tvém životě. Jsou situace, kdy chceme dát více pozornosti určitému tématu. Přirozený je pro nás rituál SVATEBNÍ, nebo rituál POHŘBU. Je ale i mnoho dalších možností, jak vědomě vejít do nové části života, jako je oslava první menstruace-Menarche rituál, Rozvodový rituál, který má stejnou váhu jako ten Svatební rituál, Předporodní rituál a další. Pojďte se podívat, jaké rituály vám mohu na míru připravit!


Kruhy

Už v ranném středověku lidé věděli, jakou sílu mají společná sdílení v kruhu. 

Kruh se používá jako ochrana, jako nádoba k udržení energie a jako posvátný prostor. Kruh nás učí moudrosti cyklického vnímání světa a popisuje ten největší z cyklů, a to kruh života a smrti. Jen si uvědomte, jak bychom měli jednodušší život, kdybychom moudrost kruhu aplikovali do každodenního života. 

Pojďte se mnou a dalšími bytostmi využít sílu kruhu, propusťte to, co už vám neslouží a otevřete se novému!

Čištění

Každý prostor přímo ovlivňují energie, které v něm jsou. 

Každá příjemná, ale i nepříjemná situace vytvoří určitý druh energie, který se potom otiskne do prostoru kolem, do zdí, podlahy, stropu, jednotlivých kusů nábytku. Bohužel tyto energie ovlivňují i nás, všechny hádky, špatná slova, která byla vyřčena, se neustále vznáší v prostoru, zdi jsou jimi plné a pokud pravidelně prostor nečistíme, mohou se tyto energie natolik nahromadit, že už v nich ani nechceme být, protože se v nich cítíme hrozně.

Well-being

Abychom mohli žít v LEHKOSTI, musíme se podívat na svůj život komplexně.

Tato technika nám otevře pět základních odvětví žití, které potřebují naši vědomou pozornost, aby byly v souladu a harmonii. Pojďme se na to společně podívat!


Připravuji pro vás!

Kontakt

Máte na mě nějaký dotaz? Kontaktujte mě!

Zastavte se

 na okamžik a poznejte SEBE, své nitro, svou duši, svou esenci, své opravdové vnitřní JÁ! Pojď si i VY DOVOLIT  být VĚDOMOU bytostí!

KDO JE Pavlína Aila Chourová

Jsem žena, maminka, manželka, čarodějka, průvodkyně, pracovnice světla, pořádám ženské i smíšené kruhy, kde tvořím bezpečný prostor pro sdílení a uzdravování životních témat, sebelásky a sebehodnoty. Zároveň vedu soukromé koučování pomocí techniky Well-being, díky které se s klienty díváme na jejich život v komplexním programu. Také jsem vášnivou umělkyní - malířkou, ať už Hennou na kůži, nebo štětci na plátna a zdi...